jQuery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Loop
ro: Buclă

en: Pagination
ro: Paginație
