jQuery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: None
sv: Ingen

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Orientation
sv: Orientering

en: Interval
sv: Intervall

en: Speed
sv: Hastighet

en: Pagination
sv: Paginering
