jQuery carousel (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: None
gl: Ningún

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Loop
gl: Bucle

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Interval
gl: Intervalo

en: Speed
gl: Velocidade

en: Pagination
gl: Paxinación
