jQuery carousel (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: None
hu: Nincs

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Normal
hu: Általános

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Interval
hu: Időköz

en: Speed
hu: Sebesség

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Touch
hu: Érintés

en: Image Style
hu: Képstílus
