jQuery carousel (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal
