jQuery carousel (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Normal
lt: Normalus

en: Loop
lt: Ciklas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas
