jQuery carousel (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: None
lv: Nav

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Normal
lv: Normāls

en: Loop
lv: Cilpa

en: Interval
lv: Intervāls
