jQuery carousel (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Normal
ur: عمومی
