jQuery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Loop
az: Döngə

en: Pagination
az: Səhifələmə
