jQuery carousel (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Normal
cs: Normální

en: Animation speed
cs: Rychlost animace
