jQuery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: None
et: Puudub

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Normal
et: Tavaline

en: Linear
et: Lineaarne

en: Loop
et: Silmus

en: Interval
et: Intervall
