jQuery carousel (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Normal
eu: Arrunta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Speed
eu: Abiadura
