jQuery carousel (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Normal
gu: સામાન્ય
