jQuery carousel (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt
