jQuery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: None
ja: なし

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Default
ja: デフォルト

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Normal
ja: ノーマル

en: Loop
ja: ループ

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Interval
ja: 間隔

en: Speed
ja: スピード

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Image Style
ja: イメージスタイル
