jQuery carousel (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Default
pt: Por defeito

en: Loop
pt: Ciclo

en: Slow
pt: Lento

en: Fast
pt: Rápido

en: Animation speed
pt: Velocidade da animação

en: Interval
pt: Intervalo

en: Speed
pt: Velocidade

en: Pagination
pt: Paginação
