jQuery carousel (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: None
uk: Немає

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Normal
uk: Звичайне

en: Linear
uk: Лінійне

en: Loop
uk: Цикл

en: Autoscroll
uk: Автопрогортання

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Interval
uk: Проміжок

en: Speed
uk: Швидкість

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Continuous
uk: Безперервно

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Swing
uk: Свінг

en: Glass
uk: Скло
