Jquery Colorpicker (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Field
ku: خانە

en: Text
ku: دەق

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە
