Jquery Colorpicker (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Field
cy: Maes

en: Text
cy: Testun

en: Color
cy: Lliw

en: Clear
cy: Clir
