Jquery Colorpicker (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ
