Jquery Colorpicker (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Field
is: Svæði

en: Text
is: Texti

en: Color
is: Litur

en: Clear
is: Hreinsa
