Jquery Colorpicker (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು
