Jquery Colorpicker (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Field
fa: فیلد

en: Text
fa: متن

en: Color
fa: رنگ

en: Clear
fa: پاک کردن
