Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Color
cs: Barvy

en: Clear
cs: Vymazat
