Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Color
da: Farve

en: Clear
da: Ryd
