Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: Clear
gl: Limpar
