Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Color
he: צבע

en: Clear
he: ניקוי
