Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Color
nl: Kleur

en: Clear
nl: Wissen
