Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Color
pl: Kolor

en: Clear
pl: Wyczyść
