Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Color
sv: Färg

en: Clear
sv: Rensa
