Jquery Colorpicker (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Text Color
ca: Color del text

en: Clear
ca: Neteja
