Jquery Colorpicker (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Color
hr: Boja

en: Clear
hr: Očisti
