Jquery Colorpicker (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Color
hu: Szín

en: Clear
hu: Törlés
