jQuery Countdown Timer (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: 1 minute | @count minutes
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: 1 second | @count seconds
da[0]: 1 sekund
da[1]: @count sekunder

en: 1 week | @count weeks
da[0]: 1 uge
da[1]: @count uger

en: custom
da: tilpasset
