jQuery Countdown Timer (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Font size
is: Leturstærð

en: 1 week | @count weeks
is[0]: 1 vika
is[1]: @count vikur

en: custom
is: sérsniðið
