jQuery Countdown Timer (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: @count minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: 1 secundă
ro[1]: @count secunde

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: 1 săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni
