jQuery Countdown Timer (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: custom
uk: інший
