jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Font size
de: Schriftgröße

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: @count hour | @count hours
de[0]: @count Stunde
de[1]: @count Stunden

en: @count minute | @count minutes
de[0]: @count Minute
de[1]: @count Minuten

en: @count day | @count days
de[0]: @count Tag
de[1]: @count Tage

en: @count week | @count weeks
de[0]: @count Woche
de[1]: @count Wochen

en: @count second | @count seconds
de[0]: @count Sekunde
de[1]: @count Sekunden
