jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Font size
id: Ukuran Font

en: @count hour | @count hours
id[0]: @count jam
id[1]: @count jam

en: @count minute | @count minutes
id[0]: @count menit
id[1]: @count menit

en: @count day | @count days
id[0]: @count hari
id[1]: @count hari

en: @count week | @count weeks
id[0]: @count minggu
id[1]: @count minggu

en: @count second | @count seconds
id[0]: @count detik
id[1]: @count detik
