jQuery Countdown Timer (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Font size
es: Tamaño de fuente

en: custom
es: personalizado

en: @count hour | @count hours
es[0]: @count hora
es[1]: @count horas

en: @count minute | @count minutes
es[0]: @count minuto
es[1]: @count minutos

en: @count day | @count days
es[0]: @count día
es[1]: @count días

en: @count week | @count weeks
es[0]: @count semana
es[1]: @count semanas

en: @count second | @count seconds
es[0]: @count segundo
es[1]: @count segundos
