jQuery Countdown Timer (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Font size
fr: Taille de police

en: custom
fr: personnalisé

en: @count hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: @count day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: @count week | @count weeks
fr[0]: @count semaine
fr[1]: @count semaines

en: @count second | @count seconds
fr[0]: @count seconde
fr[1]: @count secondes
