jQuery Countdown Timer (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: 1 second | @count seconds
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ
