jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: custom
nl: aangepast

en: @count hour | @count hours
nl[0]: @count uur
nl[1]: @count uur

en: @count minute | @count minutes
nl[0]: @count minuut
nl[1]: @count minuten

en: @count day | @count days
nl[0]: @count dag
nl[1]: @count dagen

en: Timer font size
nl: Lettergrootte timer

en: Timer date
nl: Datum timer

en: @count week | @count weeks
nl[0]: @count week
nl[1]: @count weken

en: @count second | @count seconds
nl[0]: @count seconde
nl[1]: @count secondes
