jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: custom
ru: дополнительный

en: @count hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: @count minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: @count day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: @count week | @count weeks
ru[0]: @count неделя
ru[1]: @count недели
ru[2]: @count недель

en: @count second | @count seconds
ru[0]: @count секунд
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count[2] секунд
