jQuery Countdown Timer (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Countdown Timer
sv: Nedräkningstimer

en: custom
sv: anpassad

en: @count hour | @count hours
sv[0]: @count timme
sv[1]: @count timmar

en: @count minute | @count minutes
sv[0]: @count minut
sv[1]: @count minuter

en: @count day | @count days
sv[0]: @count dag
sv[1]: @count dagar
