Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy
