Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
