Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
bo: མཐོང་རིས་དེ་དྲ་ངོས་བཞིན་སྟོན་པ་དང་URL་དང་འདེམས་བྱང་ཡོད་པ།

en: Display the view as a block.
bo: ལྷུ་ལག་ཞིག་ནང་བཞིན་མཐོང་རིས་སྟོན་པ།
