Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
bs: Prikaži view kao stranicu, sa URL putanjom i navigacijskim linkovima.

en: Display the view as a block.
bs: Prikaži view kao blok.
