Jquery MatchHeight Views (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra
